Ontmoetingsavond met vluchtelingen.

 

De Stichting Kerk en Vluchteling organiseert op  dinsdag 20 februari 2018 van 19.30- 21.30u een ontmoetingsavond tussen vluchtelingen en Nederlanders. U bent welkom in de koffiehoek van de Emmauskerk in Terneuzen. (Alb. Thijmstraat 2 4532 CZ)

In kleine gemengde groepen gaan we deze avond in gesprek over de dagelijkse dingen van het leven. U kunt daarbij denken aan thema’s als: wonen, winkelen en kleding, het weer, school, vrije tijd of feesten en gebruiken.

Als u nieuwsgierig bent naar hoe vluchtelingen over genoemde thema’s denken en hoe ze er mee omgaan,  kom dan meedoen. En voor vluchtelingen is het natuurlijk leuk en leerzaam om te horen hoe wij met dit soort thema’s omgaan. Kortom als we elkaar beter begrijpen, kunnen we ook beter samenleven.

Het belooft een interessante avond te worden met een aantal verrassingen op culinair en muzikaal gebied.

Graag aanmelden voor 17 februari 2018 bij het RPC in Terneuzen: bureau@eparochie.nl  of 0115-616006.